איזור
סוג הנכס
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר

דירות לסטודנטים בתל אביב תומר שרעביהטרנד החדש של תל אביב:
מענק דיור בדירות להשכרה לסטודנטים בדרום תל אביב

 
יום אחד שמעתי משפט יפה מפיו של איש חכם בשכונת התקווה: "הבן אדם צריך לחיות לפי הכיס". מילה בסלע. אך מה יכולים לעשות אלפי צעירים וצעירות, רובם סטודנטים בראשית דרכם, לנוכח צמצום מלאי הדירות במרכז העיר והמחירים הבלתי אפשריים שנגבים עבורן, מול הביקוש ההולך ומתעצם לשכור דירה במחיר סביר? ומה עושים אם מתברר שהכיס קצר והמחיר גבוה?
דירות להשכרה לסטודנטים בתל אביב עכשיו זה אפשרי !
והנה זה עתה התבשרנו על יוזמה חדשה: עיריית תל אביב בשיתוף עם כמה ממוסדות החינוך הגבוהים חברו יחדיו להקמת קרן מלגות דיור לסטודנטים שתממן חלק חשוב – כ-800 שקלים – משכר הדירה שלהם. הסיוע יינתן לסטודנטים שיבחרו לגור בשכונות הדרומיות של תל אביב –  שכונת התקווה, נווה שאנן ויפו. לכל השכונות הללו יש תחבורה ציבורית מצוינת, מרכזי מסחר ושווקים שוקקים וגם מקומות בילוי אטרקטיביים.
 
דירות להשכרה לסטודנטים בתל אביב דרום גם היזמים מרווחים !
תכליתה של היוזמה הזאת להשיג שתי מטרות עיקריות: כ-600 סטודנטים יזכו בדיור הולם בתנאים מצוינים, והשכונות יזכו באוכלוסייה צעירה ותוססת שתתנדב לסייע בקידומן של מטרות חברתיות ואנושיות. בנוסף לכך ירוויחו גם יזמים מקומיים שירחיבו את היקף נכסיהם, ישפצו דירות ויוכלו לקבל תשואה הולמת להשקעתם. כאן ראוי לומר כי גם סטודנטים בני השכונות זוכים במלגות לימודים ודיור במסגרת פעילות העירייה ומספרם הוכפל במהלך העשור האחרון.
 
ועכשיו הגיע זמן הפעילות שלכם. תוכלו לכתת רגליים בכל השכונות ולבדוק את כל מלאי הדירות העומד להשכרה, אבל למי יש זמן או כוח לזה? ואפשר גם אחרת – להתמקד ולהגיע לעיקר בלי להוציא את הנשמה.
 
שירות ייחודי חינם לקבלת מידע עבור דירות להשכרה לסטודנטים בתל אביב !
אתר www.tsls.co.il נועד להקל עליכם את המלאכה ולהביא אתכם בדרך הקלה אל הנחלה שבה תמצאו את מבוקשכם. כנסו עכשיו לנכסים להשכרה  !!וכבר עשיתם את הצעד הראשון והמשמעותי ביותר. מתוך מבחר הדירות שראיתם באתר תוכלו להתרכז במה שנראה לכם מעניין במיוחד ואז להקיש את מספר הטלפון 050-5343432 ולהתקדם בגדול לקראת המטרה. נקודה חשובה שירות זה יינתן חינם !!
 
אם אתם סטודנטים/יות שלומדים או מתכוונים ללמוד באוניברסיטה, במכללת תל אביב או בסמינר הקיבוצים ובמכללות גבוהות אחרות, אל תחמיצו את ההזדמנות שעומדת בפניכם לזכות במילגה לדיור בשכירות במחיר סביר. ואם אתם יזמי נדלן – זה הזמן ליצור קשר ולקדם פרויקטים מתאימים. בכל הפרטים שקשורים במציאת דירה אנו נעמוד לשירותכם בכל עת בהגינות ובמסירות.
TSLS  הזדמנויות נדלן
לכל שאלה ועניין, מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא: דוא"ל: טלפון:  
תוכן הפניה: שלח
                                                                                                                   
    הצטרף למועדון לקוחות !
                                          תקבל חשיפה להזדמנויות נדל"ן עם תשואות גבוהות                                                              גם בסכומים קטנים