איזור
סוג הנכס
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר

חיפוש דירה בתל אביב המדריך ?


חיפוש דירה בתל אביב צרור עצות !
  
רגע לפני שאתם חותמים על חוזה השכירות, הגיע זמן הבדיקות. מה חשוב לבדוק ומה כדאי לברר כדי למנוע בעיות ועוגמת נפש
 
הדירה שראיתם מוצאת חן בעיניכם? אתר WWW.TSLS.CO.IL מציע לכם לערוך את הבדיקות הסופיות שיעזרו לכם להחליט אם זה המקום המתאים לכם למגורים לאורך תקופת השכירות. אנחנו נבדיל כאן בין בעיות טכניות הקשורות לדירה עצמה, לבין בעיות מהותיות הנוגעות ליחסים עם בעלי הדירה וסביבת המגורים.
 
תנאים סביבתיים
חשוב לראות את הדירה גם בשעות הבוקר וגם בשעות הערב. סביבה שקטה בבוקר עלולה להתגלות כסביבה רועשת בערב, ולהפך. אתרי בנייה חדשים באזור או שיפוץ בבניין המגורים שלכם, יכולים להעיד על רעשים מטרידים לאורך שעות היום. לעומת זאת, אתרי בילוי בסביבתכם הקרובה עלולים להחריש את האוזניים בערב, כשרוצים לישון.
גם תחנת אוטובוס או תחנת מוניות יכולות להיות מטרד סביבתי לאנשים רגישים, שסביבה שקטה היא חלק חשוב באיכות חייהם.
 
מצב הדירה
לבדוק, לבדוק, ושוב לבדוק: דוד שמש יחסוך לכם עלויות בצורה משמעותית לעומת דוד חשמלי רגיל. כדאי שתבדקו את שניהם. פתחו את הברזים כדי לבדוק לחץ מים תקין.
מפסקי החשמל צריכים להיות תקינים ומותאמים למכשירי החשמל שלכם. הפעילו את המזגן כדי להרגיש את השפעתו. סימני עובש על הקיר מעידים על רטיבות הנובעת מדליפות.
ודאו שכל התיקונים הנחוצים ייעשו על חשבון המשכירים ובאחריותם. צלמו את הדירה לפני שאתם נכנסים לגור בה, כדי שיהיו לכם ראיות על מצבה האמיתי בעת קבלתה מהמשכירים, ולמניעת תביעות בגין נזקים לאחר תקופת השכירות.
  
בדיקות עם בעלי הדירה
ראשית, עליכם לבדוק כיצד מתבצע תשלום דמי השכירות: האם אפשרי תשלום חודשי, האם צריך לשלם מדי מספר חודשים או שמא מדובר בתשלום מראש לכל התקופה. כל תשובה תאפשר לכם להיערך בהתאם ולבדוק אם תוכלו לעמוד בתנאי החוזה מבחינה כספית.
שנית, עליכם לבדוק מה גובה התשלומים הקבועים עבור הדירה: ארנונה, תשלום לוועד הבית, תשלומים על אספקת גז מרכזית, חימום וקירור מרכזי וכיוצא באלה. חשוב ביותר לבדוק שלא נותרו חובות בגין חשמל ומים, שלא יובילו, חלילה וחס, לניתוקים ובעיות.
שלישית, עליכם לבדוק ולוודא שמשכירי הדירה הם הבעלים האמיתיים של הבית לפי תעודות הזהות שלהם והשוואתן לחשבונות הארנונה. כך תימנעו מתרגיל "עוקץ" שישאיר אתכם בלי כסף ובלי דירה. בכל מקרה, בירור פרטים מקדימים על המשכירים, יכול להבהיר לכם אם בעל הבית שלכם נוח או בעייתי.
רביעית, בררו עם בעלי הדירה האם יש ביטוח מבנה למקרים של שריפה או הצפה. 
 
ועכשיו, רגע למחשבה:
כל מי שיעשה שיקול דעת נבון וקר וישאל את עצמו כמה זמן ואנרגיה צריך להשקיע כדי למצוא לעצמו או למשפחתו דירה מתאימה להשכרה, יעשה עוד צעד אחד קדימה ויפנה לאנשי המקצוע המנוסים שלנו ב-TSLS, טלפון 1-800-200-342. אצלנו יודעים את העבודה ופועלים לטובת הלקוח!    
 
לכל שאלה ועניין, מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא: דוא"ל: טלפון:  
תוכן הפניה: שלח
                                                                                                                   
    הצטרף למועדון לקוחות !
                                          תקבל חשיפה להזדמנויות נדל"ן עם תשואות גבוהות                                                              גם בסכומים קטנים