איזור
סוג הנכס
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר

בתים למכירה בתל אביב מדריך !

                                      
                                          איך מוכרים בתים בתל אביב?
                         צרור עצות למכירה נכונה של בתים בתל אביב דרום!
 
כשאתם מעמידים את הדירה או הבית שלכם למכירה,יש לכם דאגה: אם תבצעו את תהליך המכירה בלחץ של זמן ותציעו אותה מתחת למחיר השוק, מספר הקונים הפוטנציאליים אמנם יגדל, אך יגרום לכם הפסד ניכר של הכנסה מהנכס. מצד שני, מחיר גבוה מדי עלול להבריח את הקונים כבר בשלב הראשוני, אפילו בשיחת הטלפון הראשונה. כדי לא לאבד זמן יקר של משא ומתן, אנחנו ממליצים על קביעת מחיר ראלי שיאפשר את מכירת הבית  בלוח זמנים שמתאים לכם.

בתים למכירה בתל אביב איך קובעים את המחיר הראלי?
לצורך קביעת מחיר סביר כדאי לכם להשתמש בכמה דרכים שבהן תקבלו את האינדיקציות הטובות ביותר:
להתקשר ולבדוק את מחירי הדירות באזור המכירה.
לפנות למתווך מקצועי שמכיר את האזור.
לפנות לשמאי מקרקעין.
לבדוק את מחירוני הנדל"ן.
והכי חשוב: להצליב בין כל המקורות.

גם אם תקבלו תוצאות שונות בכל אחת מהבדיקות שערכתם, תוכלו לגבש דעה ברורה יותר ולקבוע מה המחיר הנכון למכירת הנכס שלכם. ואפשר גם לקצר את הדרך: פנו דרך האתר שלנו צור קשר  או לטלפון 050-5343432 ותקבלו ליווי מקצועי ואמין לאורך כל הדרך.     
 
בתים למכירה בתל אביב בכמה כסף נמכרים בתים ודירות באזור תל אביב דרום?
כמה שיחות טלפון יכולות לתת לכם מושג ראשוני על מחירי הדירות באזור, אך עליכם לזכור: לא דומה מצבה של דירה / בית אחת למצבה של דירה אחרת והסיבות למכירת הדירה יכולות גם
הן להעיד על מצב בעייתי או על הזדמנות עסקית בביצוע מכירה או קנייה של דירה. גם המחיר שבו נוקב המוכר אינו סופי ויכול להשתנות על פי היצע וביקוש, או סתם לפי מצב רוחו של המוכר באותו יום.
 
בתים למכירה בתל אביב למה כדאי לפנות למתווך דירות?
לנו אין ספק – למתווך יש יתרונות חשובים: כאיש מקצוע בשטח הוא מכיר את אזור המכירה טוב יותר מכולם. הוא מכיר את רמת הביקושים לבתים, הוא יודע מה החסרונות של הדירה לעומת יתרונותיה, ולכן יכול להעריך את מחירה ברמה הקרובה ביותר לציפיותיהם של המוכר או הקונה. אנחנו ממליצים לכם לעבור בין מספר מתווכים, להתרשם מן ההצעות והשירות שתקבלו. ולאחר שתוכלו להעריך בעצמכם בכמה כסף תוכלו לקנות או למכור את דירתכם -
פנו למתווך האמין ביותר. מכירת דירה / ביתם היא עסק של מקצוענים. ב-TSLS תמצאו את הפתרון ושירותי נדל"ן שמתאים לכם!
 
ומה יציע לכם שמאי המקרקעין?
שמאי המקרקעין אמנם לא תמיד מכיר באופן מעמיק את האזור שבו נמצא הנכס, ואינו מכיר את הקונים והמשקעים באזור אך ממנו תוכלו לקבל ברוב המקרים הערכת מחיר מקצועית ואובייקטיבית למכירת דירות. את שווי  הדירה שלכם יעריך השמאי על פי בסיס נתונים רחב שכולל את מצבו הפיזי והמשפטי של הנכס, מיקומו ביחס לגורמים סביבתיים נוספים, האם קיימות לגביו זכויות הרחבה או בנייה בעתיד ועוד. בשווי ההערכה של מחירי הדירות על ידי שמאי המקרקעין עלולות להיות סטיות קלות, אך כאן מדובר במכלול שלם של נתונים עם רמת דיוק גבוהה. עד כאן האליה. ואיפה הקוץ, אתם שואלים? זה עולה לא מעט כסף, כשאתם רוצים להסתמך על הערכה אובייקטיבית, קחו בחשבון גם את האפשרות הזאת.
ב-TSLS  ישנו מחלקת שמאי מקרקעין לשירותכם!

האם אפשר לסמוך על מחירוני הדירות בתל אביב?
כמו במכוניות, המחירון מספר לנו סיפור אחד, והמציאות יכולה לספר לנו סיפור שונה.  . במחירונים חסרים מאפיינים חשובים כמו מצב הדירה או,סוג האזור, ואפשר לשאוב מהם רק מידע כללי ראשוני ולא מספק. וחוץ מזה, אתם מכירים מישהו שקנה או מכר דירה/בתים דרך המחירון?
 
האסטרטגיה שתאפשר לכם מכירה טובה !
אם יש לכם עצבים של ברזל והרבה סבלנות, כנראה שתקבעו מחיר גבוה לדירה שאתם
מוכרים. האסטרטגיה הזאת מאפשרת לנהל משא ומתן קצת יותר ארוך עם פשרה נוחה בסופו. אבל באותה מידה היא עלולה להבריח את הקונים, גם לאסטרטגיה ההפוכה שבה אתם קובעים מחיר ראלי קשיח לדירה ומאבדים את הגמישות בניהול המשא והמתן, יש יתרונות וחסרונות. הדרך השלישית היא לחפש את שביל הזהב שבו שני הצדדים יוצאים מרוצים – המוכר שמעלה קצת את מחירו הראלי של הנכס שעומד למכירה ומקבל כמעט את מה שרצה, והקונה שמצליח "לחתוך" קצת במחיר ולא יוצא עם הרגשה של "פראייר".
אם אתם חסרי ביטחון בניהול משא ומתן, קחו אתיכם בני משפחה, חברים ואנשי מקצוע שיעזרו לכם בבחירת המסלול הנכון.  
בכל מקרה צריך לזכור כי המחיר הסופי של מכירת הדירה נקבע בסופו של דבר לפי רמת הביקושים בכל אזור, וזו יכולה להשתנות מעת לעת
השימוש באתר שלנו, www.tsls.co.il , והליווי המקצועי והאמין שתקבלו מאיתנו בעת הצורך לאורך כל המסלול, כבר הוכיחו את עצמם. רבים מלקוחותינו המרוצים יספרו לכם שזו האסטרטגיה המנצחת של ראש שקט.           
לכל שאלה ועניין, מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא: דוא"ל: טלפון:  
תוכן הפניה: שלח
                                                                                                                   
    הצטרף למועדון לקוחות !
                                          תקבל חשיפה להזדמנויות נדל"ן עם תשואות גבוהות                                                              גם בסכומים קטנים