איזור
סוג הנכס
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר

למצוא את הקונה המתאים ?

                                   
                                             המכירה הגדולה - עדיף ציפור אחת ביד
                                     סוד ההצלחה - קונה טוב, עורך דין מקצוען (ומתווך גם)
 
כבר אמרנו קודם ואנחנו חוזרים ואומרים: מי שרוצה להתקדם בביטחון בתהליך המכירה של הדירה, יכול לקבל את כל המידע בכתבות האתר שלנו WWW.TSLS.CO.IL , ומשם לפנות לטלפון 1-800-200-342 שיסלול את הדרך לסגירת העסקה.
פרסמתם? הכנתם את הדירה? קבעתם מחיר? (קראו על כך בכתבות הקודמות) – עכשיו צריך למצוא קונה טוב שישלם, ועורך דין שיערוך את ההסכם.
 
מיהו הקונה הטוב?
כדאי להזכיר: לא כל יום אתם מוכרים דירה! מדובר בעסקת ענק חד פעמית ואתם מעוניינים להפיק ממנה את המיטב. קונה טוב הוא קונה אמין שמסוגל לעמוד בהתחייבות שהוא נוטל ל עצמו, ולא מסבך אתכם בצרות.

הקונה הטוב ביותר ישלם לכם את מלוא סכום המכירה שסוכם, עסקה כזו משחררת אתכם מהתלות בלוח זמנים בעייתי וסוגרת עניין בין שני הצדדים.
קונה שמוכר את דירתו וכבר קיבל אישור למשכנתא, עדיין יכול להיחשב כקונה מהימן שכדאי לעשות איתו עסקה.
אפילו קונה אמין שיכול לשלם קצת פחות, עדיף על פני קונה שנראה לכם לא לגמרי "כשר".אנחנו ב-TSLS ממליצים לכם להתרחק מלקוחות שנראים לכם לא אמינים או כאלה שתלויים במכירת דירתם ועלולים לסבך אתכם בלוח זמנים ארוך או בחוסר יכולת כלכלית לממש את עסקת מכירת הדירה שלכם. תהליך כזה טומן בחובו צרות והסתבכויות כלכליות. לכן אנחנו
ממליצים לפנות לאנשי המקצוע שלנו שימנעו מכם ליפול לבורות שבדרך.
אם לא התרשמתם טוב מן הקונה או אם קיבלתם תחושה שלא יהיה מסוגל לעמוד בהתחייבויותיו, כדאי לכם "להיפרד כידידים". הכלל שאומר "עדיף ציפור אחת ביד משתי ציפורים על העץ", חל בעיקר על מקרים כאלה.
 
חוזה המכירה  
אל תמכרו או תקנו דירה ללא סיוע משפטי של עורך דין. בכל חוזה יש סעיפים ותתי סעיפים שדורשים ידע ומקצועיות. מלבד זאת, הרבה כסף מונח על כף המאזניים ואף אחד לא רוצה להפסיד או להסתבך. עורך הדין שהבאתם ישמור על הזכויות שלכם בתהליך הקנייה או המכירה. לכן כדאי שכל צד בעסקה יהיה מיוצג על ידי עורך דין משלו.   .     
ואם עדיין נותרתם עם שאלות פתוחות – אל תהססו! פנו אלינו ל-TSLS, טלפון 1-800-200-342 והמומחים שלנו יעמדו לרשותכם בכל עת!
לכל שאלה ועניין, מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא: דוא"ל: טלפון:  
תוכן הפניה: שלח
                                                                                                                   
    הצטרף למועדון לקוחות !
                                          תקבל חשיפה להזדמנויות נדל"ן עם תשואות גבוהות                                                              גם בסכומים קטנים