איזור
סוג הנכס
מחדרים
עד חדרים
מקומה
עד קומה
ממחיר
עד מחיר

10 עובדות על יועץ נדל"ן

 

10 עובדות על תיווך נדלן

1. מאירופה וארה"ב לישראל - המכירה דרך מתווך נדלן הפכה בשנים האחרונות לאמצעי פופולארי למימוש נכסי נדל"ן. במערב אירופה ובארצות הברית השימוש באמצעי זה נפוץ ביותר, בעיקר בערים שבהן הביקוש לדירות עולה על ההיצע.

2. מקסום רווחים - להליך המכירה דרך משרד תווך המתמחה באיזור כללי משחק ברורים, המאפשרים "למקסם" את רווחי המוכר: המשתתפים במכירה במטרה לרכוש את הנכס מוכנים להתחרות בקונים האחרים, לעתים בכל מחיר – ממש כפי שהוכיחה תורת המשחקים. כתוצאה מהתנהלות זו של המשתתפים, במכירה פומבית יכול נכס להימכר במחיר הגבוה ממחיר השוק המקובל. במקרים מיוחדים, נמכר הנכס במחיר שעולה אפילו על הערכת שמאי החברה.

3. לא רק לאנשי עסקים - אם בעבר שימשו יועץ נדלן כמוצא אחרון בתהליך של אנשי עסקים , הרי שכיום מדובר באמצעי סחר מקובל בשוק העסקיוהפרטי. כיום ניתן למצוא בין רוכשי הנכסים  ומוכרי נכסים בעלי דירות מן המניין, לצד משקיעים ויזמים פרטיים.

4. הליך מוסדר - המכירה מתבצעת באופן מאורגן, המנוהלת בידי אנשי מקצוע מוסמכים, בליווי עורכי דין ושמאים. עובדה זו מקטינה משמעותית את הסיכון הכרוך בקניית נכסים ומכירת נכסים  מגורמים בלתי מוכרים.

5. בדיקות מקצועיות - במסגרת הליך מקדים למכירה  בודקת tsls הזדמניות בנדלן את מצב הנכס באמצעות קשרים עיסקעיים  עם שמאי מקרקעין ומהנדס בניין. בסיום הבדיקה, לאחר שנבדקו גם מחירי נכסים דומים בשוק הנדל"ן, נקבע מחיר המינימום לעסקה

6. יתרונות לגופים ציבוריים - ארגונים המציעים מספר גדול של נכסים למכירה יגלו במהירות את היעילות הגבוהה הטמונה בשיטת מכירות זו. הגופים הציבוריים ימצאו שהמכירה בשיטת שיווק זו  מאפשרת להם לשמור על שקיפות ההליכים, המתחייבת מתוקף מעמדם. גם בעלי נכסים פחות שגרתיים, כמו בעליהן של דירות נופש, יגלו כי המכירה דרך tsls הזדמניות בנדלן היא הדרך האולטימטיבית למכירת נכסיהם.

7. ריכוז הקונים הפוטנציאליים - לרוב, כאשר אדם מציע את דירתו למכירה מגיעים אליה קונים שונים ומנהלים עמו מגעים בכמה ערוצים. בשיטת השיווק שלנו, לעומת זאת, מתרכזים כל הקונים הפוטנציאליים במקום אחד, ובתום תהליך תמציתי ואינטנסיבי מוכרעת העיסקה.

8. חיסכון בזמן - בעל קניין אשר מכר נכס בעבר יודע: משא ומתן יכול להימשך זמן ממושך ולהסתיים בלא כלום, למרות ההבטחות והסיכומים. לא כך במכירה ב– tsls  בהליך זה נמכרים בתוך זמן קצר נכסים, אשר באופן פרטי יכולים היו להמכר רק כעבור שבועות ארוכים.

9. זמינות המידע ושקיפות ההליך - לרשות הנרשמים לאתר tsls הזדמניות בנדל"ן  עומד מאגר מידע המציג נכסים רבים וחושף מידע מלא אודות המכירות הצפויות. המתעניינים יכולים להשוות בין מכירות הנכסים  שונות, וליהנות משקיפות הנשמרת לכל אורך המכירה. צורת מכירה זו  מאפשרת קיום משא ומתן גלוי, פתוח ושקןף ומגבירה את האמון בין הקונים והמוכרים .

10. נטרול גורמים רגשיים - משא ומתן בין הקונה למוכר לקראת כריתת חוזה מכר עשוי להיות טעון רגשית. הפנייה לאנשי מקצוע יועץ נדלן  מתמחה באיזור במסגרת המכירה מנטרלת את החיכוך בין המוכר לקונה ובכך מונעת מהצדדים עירוב רגשות
לכל שאלה ועניין, מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:
שם מלא: דוא"ל: טלפון:  
תוכן הפניה: שלח
                                                                                                                   
    הצטרף למועדון לקוחות !
                                          תקבל חשיפה להזדמנויות נדל"ן עם תשואות גבוהות                                                              גם בסכומים קטנים